Ви є тут

Вашої допомоги потребує Людмила Мишко

Щоби врятувати матір від онкології, дитина поїхала на заробітки до Фінляндії. Але коштів все одно не вистачає…

Говорять, Господь не дає більше, аніж можеш витримати. Втім, дивлячись на цю позитивну  тендітну жінку , так хочеться підняти очі верхи  і кричати в небо  про несправедливість. Чудовій  господині, добрій берегині своєї родини, шанованій людині, якій би тільки пливти та пливти на гребені хвилі, доля приготувала страшне випробування. Діагноз «рак» 46-річна Людмила Мишко, що з Новгород-Сіверського району,  почула 2010 року.                                                                                                          

 − У грудях, із правої сторони, намацала ущільнення. Прийшла до фахівця – нічого не виявилось. А вже за  рік, у 2010-му , в грудні,  в  мене виявилась злоякісна пухлина. Зробили операцію – виконали секторну резекцію молочної залози, видалили яєчники, тому що пухлина виявилася гормонозалежною. Пройшла я опромінення, чотири хімії і спостерігалася в лікаря-онколога. У 2015 став турбувати біль у кістках. Зробили комп’ютерну томографію, яка підтвердила метастази в кістках. Метастази виявлено і в печінці, – розповідає про своє лихо Людмила Миколаївна.                                                                                                                                                               

Сьогоднішній стан Людмили Мишко потребує двох сеансів хіміотерапії плюс противопухлинний препарат, анти естроген «Фазлодекс». Загальна сума лікування складає понад 30 тисяч гривень, що для родини, де працюють два бюджетники й онкологія вижимає всі кошти, – сума вкрай непідйомна.  − Живемо ми в сільській місцевості. Із хазяйства – птиця і двійко маленьких поросят.  Чоловік працює в школі. Я – секретарем у сільській раді.  Дитина вже доросла. Заради мене поїхала до Фінляндії  – заробляти кошти, збирає та пакує зелень. Але потреба  у грошах на лікування значно вища, аніж статки родини…                                                                                                                                                                                                                                                                                         Тож кожного, хто має серце, просимо допомогти Людмилі Мишко здолати хворобу:

«Приват Банк»

№ карти 5168757285030716

Тел. (063) 523-99-03– Мишко Людмила Миколаївна

Не залишаймося байдужими!