Ви є тут

Гематологічне

 

ГЕМАТОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ


Щорічно в гематологічному відділенні лікується близько 1000 пацієнтів, 85% — хворі на онкогематологічну патологію (гострі та хронічні лейкози, множинні мієломи, лімфоми), 15% — пацієнти з доброякісною гематологічною патологією (імунні та ідиопатичні тромбоцитопенії, мієлодиспластичні синдроми, різні коандиопатії, анемії тощо).
Високий рівень лікувально-діагностичної підготовки лікарів відділення та технічне оснащення диспансеру дозволяють встановити діагноз та провести спеціальне лікування відповідно до сучасних стандартів (протоколів).
У 2007 році, після капітального ремонту, на базі відділення відкрито блок інтенсивної хіміотерапії, який має у своєму складі чотири  боксові палати. Накопичений фахівцями відділення досвід та сучасне оснащення боксів дозволяють лікувати пацієнтів із гострою лейкемією
та здійснювати високодозову хіміотерапію. Лікування гострих лейкемій проводиться за сучасними інтенсивними міжнародними протоколами. У багатьох випадках було досягнуто клініко-гематологічної ремісії.
У консультативній поліклініці лікар-гематолог веде амбулаторний прийом пацієнтів щодня окрім суботи та неділі. Щорічна кількість відвідувань складає 7000 – 7500 чоловік, із них 45% — сільські жителі.
З 1972 по 2010 роки відділенням завідували: Оділіне Г.Г., Бабаєва З.М., Зотов В.М. та Дворак Д.І. 
Наразі у відділенні працюють лікарі: Дворак Д.І., Нагорна Л.П., Вареник Т.В.
Лікарі гематологічного відділення постійно підвищують свою кваліфікацію, приймають участь у конференціях, симпозіумах, з’їздах, що проводяться як на території України, так і за її межами. Щорічно лікарі відділення беруть участь у підготовці лікарів-терапевтів ЦРЛ (ЦМЛ) із питань гематології. У 2001 році лікарі відділення Зотов В.М., Дворак Д.І., у 2011р. — Зотов В.М. та
Чернявський Г.О. підготували, видали та забезпечили районні лікарні області методичними рекомендаціями щодо лікування, диспансерного нагляду за гематологічними хворими в амбулаторних умовах.
Гематологічне відділення обласного онкологічного диспансеру дуже плідно співпрацює з науковими закладами України – Київським центром радіаційної медицини АМНУ, інститутом ім. Р.Є. Кавецького, кафедрою гематології КМНАПО, Київським та Львівським науково-дослідним інститутами гематології та трансфузіології тощо. 

 

Контакти:
 — телефон відділення: (04622) 5-31-24
Амбулаторний прийом пацієнтів проводиться щодня окрім віхідних — із 8.30 до 16.00,  у кабінеті № 306.

Нагорна Алла Петрівна 

завідувач відділення, 

гематолог, лікар вищої категорії

 

Дворак Діна Іванівна
гематолог, лікар вищої категорії

 

Циган Оксана Михайлівна

гематолог

 

Омельяненко Галина Віталіївна

старша сестра медична

вищої категорії