Ви є тут

Анестезіологічне

ВІДДІЛЕННЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ З ПАЛАТАМИ ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ


Відділення в цілодобовому режимі здійснює:

  • анестезіологічне забезпечення планових та екстрених хірургічних втручань,
  • проводить інтенсивну терапію та реанімаційні заходи пацієнтам, що знаходяться у критичних станах.

Співробітники відділення надають консультативну допомогу при лікуванні хворих із порушеннями гомеостазу в усіх відділеннях клініки.
Відділення має у своєму складі 12 ліжок для постнаркозного відновлення та проведення інтенсивної терапії, експрес-лабораторію. Приміщення повністю пристосовані для роботи анестезіологічної служби.
Співробітники відділення забезпечують хірургічну діяльність усіх відділень лікарні в шести операційних, обладнаних сучасною наркозно-дихальною і стежачою апаратурою. Під час оперативних втручань контроль діяльності життєво-важливих органів і систем здійснюється за допомогою високоточних моніторінгових систем із можливістю вивчення параметрів гемодинаміки та газообміну. 
В інтенсивній терапії застосовуються сучасні методики штучної вентиляції легень та респіраторної підтримки, екстракорпоральна детоксикація.

Експрес-лабораторія цілодобово забезпечує виконання клінічних досліджень, досліджень електролітного складу крові, основних біохімічних параметрів, показників згортаючої системи крові. 

Лікарі відділення мають багаторічний досвід роботи, володіють усіма сучасними навичками та методиками, необхідними для надання спеціалізованої якісної допомоги онкологічним пацієнтам. Серед видів та методів анестезіологічного забезпечення переважають комбіновані види знеболювання із застосуванням епідуральної, спинальної, інгаляційної анестезій.
Сучасне устаткування й методики в тандемі з високою  кваліфікацією співробітників дозволяють хірургам виконувати найскладніші операції, в тому числі в пацієнтів із важкою супутньою патологією і зниженими функціональними резервами, надавати допомогу пацієнтам із хронічним болем, забезпечувати умови для більш якісних та комфортних для пацієнта діагностичних досліджень.

Контакти:
- завідувач відділення: (0462) 5-61-08

Британ Артем Юлійович
в.о завідувача відділення, анестезіолог, лікар першої категорії

 

Ступак Вадим Іванович 
анестезіолог, лікар вищої категорії

 

Лук'янчук Максим Олександрович 
анестезіолог, лікар вищої категорії

 

Макашов Анатолій Анатолійович 
анестезіолог, лікар вищої категорії

 

 

Онищук Віталій Володимирович 
анестезіолог, лікар першої категорії